List od pani MUDr. Marta K, Bratislava

Pred rokom som mala dosť vážne zdravotné problémy. Bola som zúfala zo svojho stavu a perspektíva bola veľmi smutná. Na šťastie prišla jedna pacientka (zdravotná sestra) a povedala mi, že začína chudnúť s Metabolic Balance. Zamyslela som sa nad tým aj ja a neľutujem....


Dobrý deň. Volám sa Marta K. Som zubná lekárka. Pred rokom som mala dosť vážne zdravotné problémy. Cukor som mala 11 s piatimi tabletkami denne. Nevedela som ovládať, stále po kilečku rastúcu, váhu. Bola som zúfala zo svojho stavu a perspektíva bola veľmi smutná: v neďalekej budúcnosti - inzulín. Znamenalo by to neskutočné obmedzenie, zníženie kvality života, zhoršenie zdravotného stavu stavu: gangrény s následnými amputáciami, zhoršenie zraku až do slepoty atď.

Na šťastie prišla jedna pacientka (zdravotná sestra) a povedala mi, že začína chudnúť s Metabolic Balance-om. Zamyslela som sa nad tým aj ja. Diétam som už neverila, vyskúšala som ich toľko, že ani ich neviem spočítať, akurát mi rozhádzali metabolizmus ešte viac. Tak som to skúsila. Vážila som  97kg. Od februára do júna som schudla 14kg. Cukor klesol z 11 na 7. Cítila som sa znovuzrodená, plná energie. Pani doktorka – diabetologička neverila svojím očiam. Už rok držím svoju váhu, 1kg som pribrala. Cukor sa drží na 6,5-8 s dvomi tabletkami a nie piatimi. Skúste to. Funguje to vynikajúco!

 

Kurzy

Vyberte si z našej ponuky