Metabolic Balance® - úprava metabolizmu, regulácia hmotnosti, chudnutie, metabolická kúra

Metabolic Balance® je program pre úpravu látkovej výmeny, určený nielen na chudnutie ale k regulácii telesnej hmotnosti. Bol vyvinutý lekármi a odborníkmi pre výživu. S jeho pomocou môžeme individuálne zmeniť Vaše stravovacie návyky, jesť vyvážene a zdravo a prispôsobiť Váš jedálny plán na mieru Vášmu metabolizmu.

Základ tvorí osobný stravovací plán, ktorý je vyhotovený na základe Vašich aktuálnych laboratórnych výsledkov a údajov o zdravotnom stave. Váš individuálny stravovací plán spojí Vašu osobnú "telesnú chémiu" s patričnou "chémiou potravín" a tak v tele nastáva nová metabolická rovnováha. Nielenže telu dodávate všetky zdravé a pre Vás nepostrádateľné "mikro" a "makro" živiny, ale omnoho dôležitejšie je, že prijímate presne tie živiny, ktoré Vaše telo potrebuje. Váš individuálny jedálniček zohľadní Váš zdravotný a telesný stav a vzťahuje sa preto iba na Vás a Vaše údaje a zároveň si kladie za cieľ podporiť Váš zdravý metabolizmus a úpravu hmotnosti.

Rozhodujúcim kritériom pre výber potravín nie je obsah kalórií alebo podiel tuku, bielkovín a sacharidov, zároveň rozhodujúcim kritériom pre výber je pôsobenie daných potravín na látkovú premenu teda aj a hormonálnu a enzymatickú produkciu. Tým aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete prirodzenú produkciu hormónov ako napr. inzulínu, ktorého produkciu vieme ovlyvniť výberom potravín, ich kombináciami a timingom stravy.

Za dodržania nových, jednoduchých pravidiel prípravy a prijímania potravín, regulujete šetrne a trvale Vašu hmotnosť a upravujete hormonálnu produkciu s tým spojenú a v neposlednom rade posilňujete imunitný systém. Znovuobnovenie prirodzenej rovnováhy stravovania spôsobí súčasne aj obnovenie Vašej zdravej telesnej (rovno)váhy. Súčasne podporujete výkonnosť a koncentráciu a zlepšujete celkovú energiu. Objednajte si Vás individuálny stravovací plán Metabolic Balance®- Original, hneď teraz, tým že vyplníte dole uvedené údaje. .... »TU«

Recepty

Inšpirujte sa odskúšanými receptami, avšak kreativite sa medze nekladú.