Úspechy našich klientov s metabolic balance

Janka H., Bratislava

Keď som išla na prvú konzultáciu, tak som tam išla s obavami, ale aj s očakávaním. Obavy preto, lebo som bola veľmi prieberčivá v jedle. A očakávania sa pomaly napĺňajú, čo som veľmi spokojná. V programe som od apríla 2013 a mám za sebou už hranicu, ktorú som doposiaľ nikdy nevedela schudnúť. Cítim sa oveľa lepšie či už po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Baví ma to stále na maximum, vymýšľam si recepty a pomaly sa snažím z jedálnička mojich blízkych vyradiť aspoň potraviny, ktoré nie sú zdraviu až tak prospešné, keďže oni ešte stále nenabrali odvahu sa zapojiť. Vždy som si myslela, že bez zemiakov, klasickej ryže, cestovín a hlavne pečiva nebudem vedieť existovať. No ako mi moja výživová poradkyňa povedala, že sa mi postupne budú meniť chute, tak sa aj stalo. Jedna vec je, že som išla dolu s váhou, ale druhá a pre mňa dosť podstatná je, že už nemusím brať lieky na reflux a na dychavičnosť. Vrele odporúčam!

Image

 

Úspechy, nápady a inšpirácie nájdete aj stránke "Januškine recepty" Recepty na Facebooku

Príbeh Moniky Z., Banská Bystrica

S novým telom, 

nový život, nové možnosti pre Moniku....Můj nový smysl života, tak bych nazvala metabolic balance....viac TU

 

Príbeh pani Zuzany a juniora Jakuba

15 ročný Jakub schudol viac ako 20kg a z pasívneho adolescenta je aktívny športovec... viac TU

List od pani MUDr. Marta K., Bratislava

Dobrý deň. Volám sa Marta K. Som zubná lekárka. Pred rokom som mala dosť vážne zdravotné problémy. Cukor som mala 11 s piatimi tabletkami denne. Nevedela som ovládať, stále po kilečku rastúcu, váhu. Bola som zúfala zo svojho stavu a perspektíva bola veľmi smutná: v neďalekej budúcnosti - inzulín. Znamenalo by to neskutočné obmedzenie, zníženie kvality života, zhoršenie zdravotného stavu stavu: gangrény s následnými amputáciami, zhoršenie zraku až do slepoty atď.

Na šťastie prišla jedna pacientka (zdravotná sestra) a povedala mi, že začína chudnúť s Metabolic Balance-om. Zamyslela som sa nad tým aj ja. Diétam som už neverila, vyskúšala som ich toľko, že ani ich neviem spočítať, akurát mi rozhádzali metabolizmus ešte viac. Tak som to skúsila. Vážila som  97kg. Od februára do júna som schudla 14kg. Cukor klesol z 11 na 7. Cítila som sa znovuzrodená, plná energie. Pani doktorka – diabetologička neverila svojím očiam. Už rok držím svoju váhu, 1kg som pribrala. Cukor sa drží na 6,5-8 s dvomi tabletkami a nie piatimi. Skúste to. Funguje to vynikajúco!